Časová nezávislost

Zajímavá činnost

Odměny na úrovni

Zjistěte, co nabízíme
a co požadujeme od členů týmu

Pokud hledáte:

Příležitost, kde si můžete přivydělat 15 – 25 tis. měsíčně, aniž by to ohrozilo Vaše stávající zaměstnání / podnikání,

nebo

zcela novou kariéru, kde byste o výši svých příjmů rozhodovali sami, pouze na základě toho, kolik času a jakou aktivitu v průběhu dne vynaložíte,

tak je tato příležitost právě pro Vás.

Náš tým se již od roku 1994 profesionálně zabývá obchodem a poradenstvím v nejlukrativnějších oblastech naší doby. Zejména poslední léta jsou ve znamení rostoucí poptávky a zaznamenáváme tedy zásadní rozvoj  a kontinuálně narůstající počet klientů.

Využíváme stabilní zázemí silné společnosti v inovativním prostředí. Díky tomu jsou zde široké možnosti uplatnění, zajímavá práce, která má smysl, nadstandardní podmínky a benefity, rozvoj a profesní růst, skvělé pracovní podmínky a kolegové, kteří vám pomohou vždy, když budete potřebovat.

V současné době hledáme nové spolupracovníky pro různé úrovně spolupráce, která zahrnuje zejména: práci s klienty, obsluhu a propagaci internetových stránek, poradenství, marketink, výběr a zaškolování nových spolupracovníků, vedení pracovního teamu atd.

Pro komunikaci s klienty a spolupracovníky využíváme nejnovější technologie, které umožňují tuto činnost vykonávat částečně či zcela z domova s flexibilní pracovní dobou. Tento styl činnosti - práce z domova - skýtá mnoho výhod – práce z domova je časově nenáročná, ekonomicky zajímavá a také perspektivní do budoucna.